Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

Máte otázky? Volejte (+420) 605 196 199

Napište nám: info@lecbasvetlem.cz

Lupénka na těle

Lupénka je autoimunitní onemocnění projevující se lokálními záněty pokožky. Starejte se o svoji pokožku s námi.

UVB fototerapie

Koupele a balzámy

Doplňky stravy

UVB hrebeň na lakte

UVB lampy

Šetrná forma světloléčby zabrání dalším kožním defektům. Na rozdíl od klasických solárních studií pracuje světloléčba s UVB zářením, které kůži nespaluje a nespouští nežádoucí pigmentaci. Proniká hlouběji pod povrch kůže, kde brání dalšímu vzniku zasažených kožních buněk a podporuje tvorbu těch zdravých. Vyberte si tu nejvhodnější.
Koupelová sůl z Mrtvého moře s chrpou

Koupele

Povrch těla potřebuje šetrné zacházení. Doporučujeme doplnit světloléčbu o kvalitní bylinkové nebo solné koupele s kombinací léčivých bylin. Dvacetiminutová koupel tělo uvolní, zbaví stresu a napětí, léčivé byliny se dostanou hlouběji do pokožky. Koupel by měla předcházet samotné fototerapii. Vyberte si tu, co vám nejvíce padne.
Balzám a krém na tělo

Balzámy na tělo

Po kvalitní koupeli a bezprostředně po UVB fototerapii je třeba zabránit vysušení pokožky použitím vhodných krémů a balzámů s příměsí léčivých bylin, které jsou známé a vyzkoušené již po staletí. Právě vysušená a podrážděná pokožka je jeden z faktorů zvětšování postiženého místa.
Tinktury a doplňky stravy

Doplňky stravy a tinktury

Správná životospráva je základ. Ani nejlepší vitamíny vám nepomohou v léčbě tak efektivně, jak pravidelný přísun chybějících vitamínů, minerálů a bylin, které jsou ideální pro správnou funkci jater, ledvin a krevního oběhu. Dodejte tělu ty správné živiny pro postupnou regeneraci těla.

Komplexní balíčky

Vyberte si cenově výhodnou kombinaci přímo na tělo. Vybrali jsme pro vás to nejlepší. Kvalitní UVB lampy v kombinaci s další formou léčby kožních onemocnění ušetří nejen spoustu přemýšlení, ale vaši peněženku. Domácí kúra v ideální kombinaci.

30 dnů na vrácení

Chcete vyzkoušet léčbu světlem? Pokud fototerapie nebude účinná, můžete vždy využít 30-ti denní lhůtu na vrácení lampy LUMENICA bez udání důvodu.

KN 4003BL UVB hřeben
Doprava ZDARMA nad 2000 Kč

Zdarma i při vrácení objednávky

30 dní na vrácení lampy

30 dnů od doručení objednávky

Záruka vrácení peněz

Při vrácení lampy do 30 dní

100% Bezpečná platba

Fio banka / MasterCard / Visa