Při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

Máte otázky? Volejte (+420) 605 196 199

Napište nám: info@lecbasvetlem.cz

Lupénka ve vlasech

Lupénka ve vlasech postihuje až polovinu všech pacientů s psoriázou. Pečujte o pokožku hlavy šetrně s našimi ověřenými produkty.

UVB fototerapie

Speciální šampóny

Podpora imunity

UVB fototerapie ve vlasech

UVB hřebeny

Vlasová pokožka je mnohem citlivější a potřebuje i šetrnější zacházení, než kůže na povrchu těla mimo ochlupená místa. Tato místa jsou často většinu života skryta před účinky slunečního záření, je proto potřeba také v případě fototerapie volit jinou dobu osvitu a používat speciální UVB hřebeny, které vlasy pročešou a zajistí lepší osvícení postiženého místa. Doporučujeme vystavit vlasovou pokožku fototerapii až po umytí vlasů, zajistíte tak větší efekt léčby.
Péče o vlasy

Šampony a péče o vlasy

Nejčastěji používané levné šampóny jsou méně kvalitní a obsahují mnoho dráždivých látek, které mohou nejen dráždit pokožku, ale způsobovat i kožní onemocnění. Zvláště u lidi s citlivou pokožkou je nutné předcházet těmto procesům volbou vhodné vlasové kosmetiky ve formě šetrných šampónu s obsahem léčivých látek, které vlasy nejen zbaví nečistot, ale pokožku zklidní a dodají potřebné živiny pro úspěšnou regeneraci. Vyberte si pro vás ten nejvhodnější.
Doplňky stravy ve formě tobolek

Doplňky stravy a tinktury

Správná životospráva je základ. Ani nejlepší vitamíny vám nepomohou v léčbě tak efektivně, jak pravidelný přísun chybějících vitamínů, minerálů a bylin, které jsou ideální pro správnou funkci jater, ledvin a krevního oběhu. Dodejte tělu ty správné živiny pro postupnou regeneraci těla.

Komplexní balíčky

Vyberte si cenově výhodnou kombinaci přímo na tělo. Vybrali jsme pro vás to nejlepší. Kvalitní UVB lampy v kombinaci s další formou léčby kožních onemocnění ušetří nejen spoustu přemýšlení, ale vaši peněženku. Domácí kúra v ideální kombinaci.

30 dnů na vrácení

Vánoční AKCE

Chcete vyzkoušet léčbu světlem? Pokud fototerapie nebude účinná, můžete vždy využít 30-ti denní lhůtu na vrácení lampy LUMENICA bez udání důvodu.

KN 4003BL UVB hřeben
Doprava ZDARMA nad 2000 Kč

Zdarma i při vrácení objednávky

30 dní na vrácení lampy

30 dnů od doručení objednávky

Záruka vrácení peněz

Při vrácení lampy do 30 dní

100% Bezpečná platba

Fio banka / MasterCard / Visa