Bylinky pro kvalitu pokožky
Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky

Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky

750 

Bylinková kúra pro vnitřní užívání obsahuje čtyři lahvičky určené na podporu kvality kůže a její správnou funkci. Působí proti výskytu mikrobů v tkáních a orgánech

  • bylinková kúra pro podporu kvality kůže
  • pročištění  organismu
  • celková stimulace tělesných procesů

Dostupné na objednávku

Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč 

  • 30 dnů na vrácení lampy
  • Záruka vrácení peněz
Garance bezpečné platby

Penízovka sametonohá

Penízovka je houba, která se vyskytuje nejvíce v Japonsku, Číně a Koreji. Vyksytuje se hlavně na trsech plodů listnatých stromů. Využívá se také v gastronomii, má jemnou ovocnou chuť. Penízovka je cenným zdrojem vitamínů a minerálů. Tinktura z této houby má tradiční využití, příznivě působí na celý organismus.

Penízovka sametonohá
Grapefruit

Grapefruit

Grapefruit je nejen známé exotické ovoce, ale hlavně trnitý strom, který se pěstuje v tropických a subtropických oblastech. Plody grepu obsahují mnoho vitamínů. Pro léčebné účely se využívají hlavně semena z plodu. Tinktura z nich vyrobená pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Černý rybíz

Velmi známy beztrnný keř známý pro své zdraví prospěšné účinky už od středověku. Pro léčebné účely se využívají nejen plody, ale také listy a hlavně mladé pupeny, které obsahují mnoho zdraví prospěšných látek. Tinktura z pupenů je ideální v kombinaci s jinými bylinnými tinkturami, kdy posiluje jejich účinnost.

Černý rybíz
Kalina tušalaj

Kalina tušalaj

U nás hojně se vyskytující rostlina v podobě keře, kterou lze nalézt na okraji lesů převážně na vápnitém podloží. Z keře se využívají hlavně pupeny. Tinktura z kaliny působí blahodárně na plíce, tedy udržuje normální dýchací funkce a haromonizuje také průběh menstruačního cyklu.

Informace

Současně se užívá tinktura penízovka a grep. Po využití lahvičky grepu nahradit černým rybízem a pokračovat v užívání s penízovkou (pokud dojde penízovka, tak pokračovat bez ní). Po využití černého rybízu nahradit kalinou a doužívat. Kúra končí postupným využitím lahviček.

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Rozměry 16 × 15 × 5 cm
Výrobce

Naděje Mgr. Jarmila Podhorná

EAN

8594055101833

Doprava a Vrácení

Doprava

Objednávky doručujeme pouze prostřednictvím služby Zásilkovna.

do 2000 Kč
nad 2000 Kč
Výdejní místo
79 Kč
ZDARMA
Doprava na adresu
119 Kč
ZDARMA

Doručení

Standardní doba doručení je 1-3 pracovní dny od expedice objednávky. Objednávky přijaté do 10:00 jsme schopni expedovat tentýž den.


Platba

  • Platební karta (ThePay)
  • Rychlý bankovní převod (ThePay)
  • Bankovní převod
  • Dobírka

Vrácení zboží

Chcete vyzkoušet domácí fototerapii, ale nejste si jistí, zda je pro vás vhodná? Pokud fototerapie nebude účinná, můžete vždy využít 30-ti denní lhůtu na vrácení lampy Lumenica bez udání důvodu.

Na ostatní zboží Vám samozřejmě platí 14-ti denní zákonná lhůta pro vrácení nepoužívaného a nepoškozeného zboží, která začíná plynout dnem převzetí zásilky. Prosím obraťte se na naši zákaznickou podporu a my vám rádi poradíme, jak postupovat při vrácení objednávky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Zobrazit pouze recenze v Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky“